Zapraszamy na szkolenie z zakresu..

Zapraszamy na szkolenie z zakresu kontroli finansowej i audytu wewnętrznego w ramach projektu „Kontrola finansowa i audyt wewnętrzny – kadry województwa mazowieckiego” realizowanego przez Stowarzyszenie B-4 W projekcie mogą wziąć udział: osoby dorosłe, zamieszkałe i zatrudnione na terenie województwa mazowieckiego, pracownicy jednostek sektora finansów publicznych, z wyłączeniem osób prowadzących działalność gospodarczą, posiadający wykształcenie wyższe i minimum dwuletnie doświadczenie w pracy w sektorze finansów publicznych, zainteresowane podniesieniem swoich kwalifikacji zawodowych i zdobyciem międzynarodowego dyplomu CGAP (Certified Government Auditing Professional). Rekrutację do II etapu rozpoczynamy 1 czerwca (do 12 czerwca 2011). Szkolenia rozpoczną się w lipcu 2011! Liczba miejsc ograniczona! Do uczestnictwa zapraszamy głównie mężczyzn .

Więcej informacji na  http://audyt-warszawa.b4ngo.pl./ Zapraszamy do lektury Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, a uczestnictwo w nim jest całkowicie BEZPŁATNE. `

Info od admina merytorycznego:Projekty tego typu,są objęte regułą odpowiedniego %udziału kobiet i mężczyzn,stąd ten wymóg.Jest to kolejna edycja,a ponieważ z poprzedniego naboru zgłosiło się zdecydowanie więcej Pań…Stąd tego typu sytuacja.Czekamy na zgłoszenia Panów..

Premium Wordpress Themes