Witam po małej przerwie..

W ostatnie dni mieliśmy nieco zawirowań….profesjonalnie i w miare szybko,nasi   informatycy przenieśli stronkę,jest juz na innym serwerze.Bardzo dziekuję Krzysiowi za Jego wklad pracy,Krzyś zawsze będzie widziany w Naszym gronie .Doszli do NAS informatycy :  Przemek i Grześ..I nie myślcie sobie Panowie,że Wam się uda.Nie uda się….tak jak wielu z CGAP..Wy zdobędziecie swój certyfikat CISA..A teraz… ponownie uruchamiamy rejestrację dla nowej,dynamicznej grupy w Łodzi..A niektórym  prawie się wydawało ( patrzącym kąsliwym wzrokiem,szepczącym głosem),że gwiazda gdz już przybladła…Nie o gwiazdy tu chodzi,a pomoc rzetelną i koleżeńską w zdobyciu nowych kwalifikacji.Jestem zbudowany tym,ze udało się w maju w tamtym roku dokonać zmian w Zarządzie IIA.Nie moja to ocena,ale poczytajcie na stronach MF o spotkaniu 26 stycznia w MF .

http://www.mf.gov.pl/dokument.php?const=7&dzial=468&id=284610&typ=news

Wszystkich obecnych członków Zarządu IIA przed wyborami w IIA,promowaliśmy na tej stronce,czujemy obecnie   niedostatek paru spraw idących zbyt wolno…opieszale Problemy jakie zauważamy będa postawione i zasygnalizowane dla  Zarzadu  IIA…Bedziemy wspierać inicjatywę MF w zakresie Grup Roboczych,a bedzie ich nieco..Np.Grupa WUP-owska praktycznie pod koordynacją Adama z Białegostoku już zgłoszona..

Co ważne … Joasi  Mrowickiej,Prezesowi   IIA -   za serce do walki i mądrośc w przekazaniu opinii,”wiedzy dla władzy i NIK  wyrażam wielki szacun,tak trzymać !!! do zobaczyska w Dąbrowie Górniczej a pózniej na X leciu SAW IIA Oddział Polska.I szkolenie w Dobieszkowie koniecznie na jesieni!!! Wiecie moi drodzy co mi się marzy a  jest to realne?? Biegli rewidenci maja swoją ustawę,kontrola też  no i wszelkiej maści  wolne zawody – takoż.A czy MY  nie załugujemy na odrębną ustawę o audycie wewnętrznym w Rzeczypospolitej Polskiej? Portal GDZ bedzie wspierał wszelkie incjatywy w tym zakresie.Kochani,idzie przecież wiosna..a ta budzi do życia..

Jak zwykle serdecznosci

Ryszard Juszczyk

Dodane przez autora 22.02.2012.

W bieżacym roku, w  maju ,obchodzic bedziemy 10 lecie Stowarzyszenia Audytorów Wewnetrznych IIA Oddział Polska.Co ciekawe w roku 2013 ,będzie takoż 10 lat od kiedy Ministerstwo Finansów na jesieni zaczęło przeprowadzac egzaminy panstowe na audytora wewnętrznego.Czasem wydaje mi się,ze „sławny nr 13 Zaswiadczenia MF jaki otrzymał ówczesny Główny Inspektor Audytu Wewnętrznego p.Augustyn Kubik,mialo wpływ na minione 9 lat..Może to był  jakis „znak z góry”??..brrrr? sorki….Środowisko pozwolę sobie podzielic  na dwie grupy: TYCH  co SĄ   audytorami i kontrolerami oraz TYCH co …….BĘDĄ ..Czasem warto pamiętać,ze życie nie znosi pustki,dlatego jak ktoś mądry rzekł:Porzućcie marzenia na życie bez zmian..

Premium Wordpress Themes