Stowarzyszenie B-4 zaprasza..

Z wielka satysfakcją zamieszczam w Plikach do pobrania-Pozostałe materiały ofertę Stowarzyszenia B-4 – kurs przygotowawczy do egzaminu CIA w Krakowie.

http://gdz.kylos.pl/gdz/pliki-do-pobrania-4/

Dodatkowe info.. Portal GDZ  powstał m.innymi dlatego ,aby wspomagać wszystkich chętnych do pracy w zawodzie aw,uzyskania wyższych kwalifikacji,wzmocnienia pozycji zawodu.Przewidywałem też,po serii zdawnych egzamninów,może obniżyć się  zainteresowanie uzyskania wyższych kwalifikacji .Ale okazało się,w wyniku  info i  maili od WAS że jest akurat odwrotnie.Tak więc wracamy do rejstracji nowych użytkowników GDZ..Od 09 stycznia do 14 stycznia bedzie czynna rejestracja na portalu GDZ.Wspomnę też,że od sierpnia ub.roku Zarząd IIA Polska wyraził na pismie, zgodę na współpracę z GDZ.Ale to nie wszystko,w najblizszym czasie  zostaną sfinalizowane kolejne rozmowy w sprawie współpracy z innymi ,bardzo ważnymi Instytucjami ….

A na koniec dla zabawy ,aby rok 2012 był lepszy,poniżej nadesłany przez zrogera(Zbycha) przepis na Nowy Rok 2012..

Przepis na Nowy Rok 2012!

Bierzemy dwanaście miesięcy, oczyszczamy je dokładnie z goryczy,chciwości, małostkowości i lęku.Nastepnie kroimy każdy miesiąc na 28, 30 lub 31 części tak, by zapasu wystarczyło dokładnie na cały rok. Każdy dzień przyrządzamy osobno z jednego kawałka pracy i dwóch kawałków pogody ducha i humoru.Do tego dodajemy trzy duże łyżki nagromadzonego optymizmu,łyżeczkę tolerancji,ziarenko ironii i odrobinę taktu. Następnie całą masę polewamy dokładnie dużą ilością miłości.Gotową potrawę przyozdabiamy bukietem uprzejmości i podajemy codziennie z radością i filiżanką dobrej, orzeźwiającej herbatki.
SZCZEŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!  ponownie..

Info z dnia 09 stycznia 2012..Jak wieśc audytorska niesie,z grona koleżanek i kolegów z ostatnich spotkań z Regionu Mazowieckiego ,kolejne osoby pomyślnie zaliczyły egzamin CGAP….Gratulacje i myślę,że mam prawo powiedzieć:WITAMY WAS W GRONIE!!!GRATULUJEMY SERDECZNIE !!!

Premium Wordpress Themes