Inicjatywa powołania Małopolskiego Koła IIA

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszam na pierwsze spotkanie Małopolskiego Koła Regionalnego IIA (w organizacji) w dniu 7 grudnia br. (wtorek) godz.16.00 w Krakowie przy ul. Marszałka J. Piłsudskiego 22 w siedzibie Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie (sala konferencyjna).

Spotkanie ma na celu ustalenie liczby zainteresowanych utworzeniem Koła IIA w Małopolsce oraz wyznaczenie kierunków jego działalności. W trakcie spotkania pani dr Edyta Bielińska – Dusza przedstawi:„Analiza funkcjonowania audytu wewnętrznego w Polsce – wyniki badań empirycznych” Ponadto przewidziano czas na dyskusję dotyczącą problemów związanych z doborem mierników:„Rodzaje mierników a proces audytu”

Inne propozycje tematów do dyskusji proszę przesyłać do dnia 6 grudnia 2010r. na adres e-mail: audyt_krakow@poczta.fm

Ze względów organizacyjnych, proszę o potwierdzenie obecności do dnia 6 grudnia 2010r. na adres e-mail: audyt_krakow@poczta.fm

Anna Borowczak

Witam,info po udanym zebraniu w dniu 06 grudnia..

Gratulacje dla Ani,za sprawne organizacyjne przygotowanie Spotkania.Można już przekazać Wszystkim zaiteresowanym,że zobaczymy się wkrótce,na kolejnym,tym razem JUŻ ZAŁOŻYCIELSKIM… Cieszy fakt ,że przybywają  NAM w gronie kolejne osoby,a mamy juz pierwsze  z CGAP…Aniu,tak trzymać,a my  słowa dotrzymujemy zawsze..Wykłady będa na pewno..

serdecznosci

Ryszard

Premium Wordpress Themes