Informacje ważne dla środowiska…

Joasia  Mrowicka Szef Audytu i Kontroli Politechniki Poznanskiej,już wczesniej otrzymywała  propozycję  pracy od p. Ministra Augustyna Kubika z Europejskiego Trybunału Obrachunkowego.Już  wkrótce w Dobieszkowie, pogratulujemy  Joannie.która  będzie pełnić funkcję  zastępcy  p.Ministra .Wiemy,że oprócz wprowadzenia egzaminu :Europejskiego CGAP-a, Joanna doprowadzi  o uznanie egzaminów Ministerialnych na Audytora Wewnętrznego  przez ECIIA i następnie IIA Global.Oczywiscie ,jednym z warunków powodzenia tej misji ,będzie  również obowiązywanie uzyskiwania punkty do CPE, przez każdego audytora  wewnętrznego,który zdał egzamin MF.

Dr.inż Grażynka Wójcik, została doradcą Prezydenta Bronisława Komorowskiego ds. finansów publicznych. Gratulujemy Grażynce z całego serca!

Renata Zysiak – Dyrektor Biura IIA Polska – uzyskała tytuł doktora nauk farmaceutycznych. Dr inż. Renatka , pracuje w biurze IIA Polska hobbistycznie, a Jej prawdziwą pasją jest farmacja. Jesteśmy dumni z Koleżanki i serdecznie gratulujemy.

Andrzej Bojanek został odznaczony Złotym  Krzyżem  za zasługi na rzecz rozwoju polskiego sportu,a odznaczenie odbierze z rąk Vice Ministra Finansów na szkoleniu w Dobieszkowie.

Marek Januszczyk został pełnomocnikiem Premiera ds. równego traktowania mężczyzn i wyrównania szans mężczyzn na szczęśliwe macierzyństwo. Kolega Marek postuluje wprowadzenie 36 tygodniowego urlopu dla świeżo upieczonych tatusiów. Popieramy i z optymizmem patrzymy w przyszłość.

I ostatnia info,może nieco inna….Z dniem 30 kwietnia,portal GDZ zostanie przekazany odpłatnie,jednej z liczących się na rynku Instytucji Szkoleniowej.Rzecz w tym,ze autor i pomysłodawca GDZ, rozstaje się z zawodem audytora.Tak się bowiem składa,że,wracam do swojego ulubionego zawodu,menedżera sportu.Prezydent Wrocławia powierzył niżej podpisanemu , kluczową funkcję przy organizacji EURO 2012 we Wrocławiu.Podobną sytuację mamy w Poznaniu,gdzie Prezydent Poznania ,powierzył Rysiowi Zukowskiemu ,szefostwo poprawy organizacji  EURO 2012 i kompleksu Stadionu.

pozdrawiam

Ryszard

Aha i jeszcze jedno,Marcin Dublaszewski  z Komendy Wojewodzkiej z Olsztynie,w ramach wspópracy z INTERPOLEM,objął funcję szefa audytu w Komendzie Miejskiej Policji w Londynie.To wynik za najlepsze osiągnięcia z zakresu wykrywania oszustw i nadużyć stanowisk w polskim sektorze finansów publicznych.Gratulujemy w imieniu Zespołu..

Premium Wordpress Themes