Info dla wszystkich użytkowników portalu GDZ..

Zgodnie z wczesniejsza zapowiedzią,może wystąpić chwilowa przerwa w wejscu na portal związana z tematyką „wewnątrz techniczną”.Ale Krzysztof- Admin ,nie pozwolił długo czekać..Dziękuje ,Krzysiu….Musieliśmy  co nieco przepatrzyć wewnątrz,usprawnić..Obiecuję,że nie bedzie to długo trwalo,a o ponownym uruchomieniu ,powiadamiam  mailami użytkowników,niestety, nie mam wszystkich adresów..DLATEGO UPRZEJMIE PROSZĘ ,ABY WSZYSTKIE OSOBY ,które wyrażaja chęć  kontynuacji wspólpracy z GDZ,ZECHCIELI SIĘ PONOWNIE ZAREJESTROWAĆ .Zakładka  z prawej strony- rejestracja ..Nie działaja hasła ,adresy czy nicki z poprzedniej stronki GDZ.Sorki też wielkie ,jesli nie możecie po rejestracji się zalogować,postaramy się w miarę szybko poprawić sprawę.Wybaczcie..A mam nadzieję,że nie przeszkodzi to w organizacji NASZEGO szkolenia 12-14 stycznia 2011 w Świdnicy….

Wszystkie info dotyczące bardzo ciekawego i niezwykle przydatnego Szkolenia ,prowadzonego przez Trenerów WAM znanych i cenionych znajdziecie

http://mediator.pl/aktualnosci/szkolenie-dla-audytorow-wewnetrznych/#more-133

A przecież też jak zwykle,niżej podpisany przewidział „niespodziewanki”.Czekamy na WAS w Swidnicy,moi drodzy….

serdecznosći

Ryszard

Ostatnia info z 30 grudnia:

Z przykrością informujemy, że z powodu poważnej niedyspozycji zdrowotnej trenera Pana Ryszarda Sołowieja, termin szkolenia „audyt wewnętrzny/kontrola zamówień publicznych” ulega zmianie. Szkolenie nie odbędzie się 12-14 stycznia, a o najbliższym możliwym jego terminie będziemy informować Państwa na naszej stronie. Za powstałe niedogodności uprzejmie przepraszamy.

Ryszardzie,czekamy na Ciebie,co się odwlecze? nie uciecze ,wracaj szybko do zdrowia,Jesteś bardzo potrzebny w środowisku..

Premium Wordpress Themes