Dobre wieści z Dobieszkowa..i okruchy dyskusji..

Witam,sukcesywnie będą zamieszczane, bardzo ciekawe i interesujace materiały szkoleniowe ,ze szkolenia IIA Polska w Dobieszkowie .Tak jak zapowiedziała , prowadząca szkolenie Joasia Mrowicka,już dzisiaj w poniedziałek,prezentujemy Jej materały ,składające  się z 3 cześci.. Pozyskacie  je w  plikach do pobrania,pozostałe materiały,a sa dostępne dla wszystkich odwiedzajacych NASZ portal..Kolejne wkrótce,nie tylko z Dobieszkowa..

Serdecznie pozdrawiam wszystkie koleżanki i kolegów ,uczestników  II Szkolenia IIA.No cóż,hotel Dobieszków nie „wytrzymał i pękł”..Mam nadzieję,że spokojnie i z dobrym samopoczuciem ,wróciliście szczęsliwie do domu..I jak to powiedział na zakonczenie Prezes IIA Arek Pieniący,wszystko co dobre ,szybko się skończyło..

Do zobaczenia ponownie,nie mam wątpliwosci,że szybko..

Ryszard

I jeszcze okruchy tego co NAS niepokoi…Dyskutowalismy w temacie mocno w Dobieszkowie ..Cytuję wypowiedz Grazynki Wójcik (na prośbę Joanny) z przedstawicielem MF :”

Witam serdecznie,

Joasiu rozmawiałam dzisiaj z autorem wskazówek MF (…)

Niestety nie udzielił on wiążącej odpowiedzi. Mówił bardzo ogólnikowo. Stwierdził, że Wskazówki nie dostarczają odpowiedzi, w jaki sposób dokonać rachuby, czy szacunków skutków każdego zalecenia czy pojedynczego zadania, gdyż niemożliwym jest ze względu na specyfikę pracy jsfp trafne sformułowanie uniwersalnej metodologii audytu, algorytmu lub metody liczenia skutków pojedynczego zadania czy pojedynczego zalecenia. Wydział Audytu Efektywnościowego Departamentu Audytu Sektora Finansów Publicznych MF nie planuje wykonania takiej pracy i nie podejmie się dokonania oceny trafności zdefiniowanych przez Ciebie wskaźników.

Co się tyczy mojej opinii w tej sprawie – uważam, że zdefiniowane przez Ciebie wskaźniki są bardzo trafne – pozwalają odnieść się do danych stanowiących wytyczne w danym obszarze. Gratuluję bardzo dobrze wykonanej pracy. (…)

Premium Wordpress Themes